دیدار و رایزنی با جناب آقای دکتر پرویز عقیلی کرمانی مدیر عامل بانک خاورمیانه

آقای مهندس سینا قائمی مدیرعامل گروه توسعه نوسازی خانه سبز با آقای دکتر پرویز عقیلی کرمانی مدیر عامل بانک خاورمیانه و آقای افشین باشوکی به گفتگو پرداختند. در این گفتگو مهندس قائمی با بیان فعالیت ها و اقدامات گروه برای فعالیت در بافت های فرسوده ، به ارائه تجربه ها و راه کارهای پیشنهادی تسریع روند نوسازی، حضور برندهای برتر بخش خصوصی و کارآفرینی در این حوزه پرداخت. در این دیدار مباحثی در باب راه اندازی حساب امین در بافت فرسوده مطرح شد که مدیریت بانک خاور میانه در این خصوص تمایل بسیاری نشان دادند.

بازدید مدیران مسکن وفا از پروژه های گروه خانه سبز

جناب آقای سید محمد هاشمی علیا مدیریت محترم مسکن وفا و همکاران ایشان از پروژه های جاری و اتمام یافته توسعه نوسازی بافت فرسوده گروه خانه سبز بازدید کردند. در این دیدار که به دعوت مدیریت گروه خانه سبز در روز یکشنبه مورخ ۲۵ اسفندماه ۹۲ در منطقه ۷ و ۸ صورت پذیرفت، مجموعه دست اندرکاران، در این دیدار به ارائه توضیحات جامعی از فعالیت در بافت فرسوده پرداخته و نقش و عملکرد بخش خصوصی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

vafa01

vafa03

vafa02

vafa04

 

اعلام حمایت مسکن وفا از گروه توسعه نوسازی خانه سبز

مسکن وفا و مدیریت محترم آن جناب آقای سید محمد هاشمی علیا به عنوان یک برند برتر از گروه توسعه نوسازی خانه سبز در زمینه فعالیت گسترده در نوسازی بافت های فرسوده اعلام حمایت کرد.

اعلام حمایت شرکت عمران و نوسازی کرمانشاهان از گروه توسعه نوسازی خانه سبز

شرکت عمران و نوسازی کرمانشاهان و مدیریت محترم آن به عنوان یک برند برتر از گروه توسعه نوسازی خانه سبز در زمینه فعالیت گسترده در نوسازی بافت های فرسوده اعلام حمایت کرد. این شرکت در پایگاه اینترنتی خود را چنین معرفی کرده است:

شركت عمران و نوسازي كرمانشاهان در سال ۱۳۵۴ تاسيس و فعاليت هاي خود را در زمينه راهسازي،سازه هاي صنعتي، ساختمان و تاسيسات آغاز نمود. اين شركت تاكنون بيش از ۶۰ پروژه عمراني در سرتاسر كشور عزيزمان را با كيفيت و سرعت مطللوب به اتمام رسانده است. باتوجه به عملكرد مناسب شركت در انجام پروژه ها با رعايت كيفيت، سرعت و نوآوري بارها مورد تشويق مسئولين و كارفرمايان قرار گرفته است.

شركت عمران و نوسازي كرمانشاهان در دو دهه گذشته و بخصوص در سالهاي اخير با در اختيار داشتن نيروي انساني خلاق، كارآمد و متخصص و بهره گيري از آخرين دستاوردهاي مديريتي، دانش و تكنولوژي روز دنيا، همچنين تجربيات فراوان و ارزنده در زمينه هاي مختلف عمراني يكي از چندين شركت بزرگ ساختماني با رتبه يك كشوري و مطرح در سطح منطقه محسوب مي گردد.

شركت عمران و نوسازي كرمانشاهان به مدد نيروي انساني مجرب، تجربيات ارزنده و ماشين آلات مدرن و با تكيه بر كارخانجات اين شركت در بخش توليد سازه هاي هاي فلزي با اتصالات پيچ و مهره اي، درب و پنجره هاي دوجداره و انواع پانل هاي پيش ساخته، با ارائه طرح هاي نو در بخش ساخت و ساز و با رويكرد صنعتي سازي، سبك سازي و بهينه سازي مصرف انرژي، آمادگي اجراي پروژه هاي بزرگ عمراني را در سراسر كشور دارد.

رتبه بندي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور:

  • رتبه ۱ در رشته ابنيه
  • رتبه ۳ در رشته راه و ترابري
  • رتبه ۴ در رشته تاسيسات و تجيهزات
  • رتبه ۵ در رشته آب

اعلام حمایت بیمارستان نیکان از گروه توسعه نوسازی خانه سبز

بیمارستان نیکان و مدیریت محترم آن به عنوان یک برند برتر از گروه توسعه نوسازی خانه سبز در زمینه فعالیت گسترده در نوسازی بافت های فرسوده اعلام حمایت کرد.

اعلام حمایت بیمارستان عرفان از گروه توسعه نوسازی خانه سبز

بیمارستان عرفان و مدیریت محترم آن به عنوان یک برند برتر از گروه توسعه نوسازی خانه سبز در زمینه فعالیت گسترده در نوسازی بافت های فرسوده اعلام حمایت کرد.

اعلام حمایت مهندس فرزاد دلیری از گروه توسعه نوسازی خانه سبز

مهندس فرزاد دلیری به عنوان یکی از شاخص ترین مهندسین طراح و معمار و دارای پروژه های بسیار مهمی همچون پروژه های اداری-تجاری دریای نور، برج نگار،کوه نور، دوبرال و پروژه های مسکونی افرا، باغ رز، بوستان، چناران پارک، گل، ایران زمین، سروستان، نگارستان، دنا، مهرگان در رزومه کاری خود به عنوان یک برند برتر از گروه توسعه نوسازی خانه سبز در زمینه فعالیت گسترده در نوسازی بافت های فرسوده اعلام حمایت کرد.

اعلام حمایت شرکت ابداع طرح گستر از گروه توسعه نوسازی خانه سبز

مهندس اصغر احمدزاده مدیرعامل یکی از شرکت های خوشنام در صنعت ساختمان به نام ابداع طرح گستر به عنوان یک برند برتر از گروه توسعه نوسازی خانه سبز در زمینه فعالیت گسترده در نوسازی بافت های فرسوده اعلام حمایت کرد.

پایگاه اینترنتی این شرکت ابداع طرح گستر را این چنین معرفی می کند:

شرکت ابداع طرح گستر در سال ۱۳۸۰ به مدیریت مهندس احمدزاده تأسیس و راه اندازی شد. با گذشت بیش از یک دهه حضور موفقیت آمیز در عرصه صنعت ساختمان ، امروزه ، شرکت ETGبا مجموع ظرفیت اشتغال مؤثر بیش از یک میلیون متر مربع در هر مقطع زمانی از شرکت های پیشرو این صنعت محسوب می شود.

این شرکت در زمینه های طراحی و معماری، اجراء،نظارت و مشاوره ، بعلاوه سرمایه گذاری و مشارکت در بخش ساختمان ایفای نقش می کند. اعضای هیئت مدیره شرکت که از مهندسین بنام این صنعت بوده با همراهی کادر فنی متخصص و مبتکر ، سبب ترقی روز افزون گروه ETG در بازار ساخت و سرمایه گذاری ساختمان های لوکس و مدرن در مناطق شمالی تهران گردید، به طوری که در هر برش زمانی در بیش از ۸۰ پروژه مشغول به فعالیت می باشند. شرکت ETG از هرگونه همکاری با عواملین این صنعت در زمینه های طراحی ، اجراء ، نظارت و سرمایه گذاری استقبال می کند.

اعلام حمایت شرکت بازرگانی جهانگیر آریا از گروه توسعه نوسازی خانه سبز

شرکت بازرگانی جهانگیر آریا به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های فعال در صنعت اتومبیل به عنوان یک برند برتر از گروه توسعه نوسازی خانه سبز در زمینه فعالیت گسترده در نوسازی بافت های فرسوده اعلام حمایت کرد.

شرکت بازرگانی جهانگیر آریا در پایگاه اینترنتی اش خود را این چنین معرفی می کند:

شرکت جهانگیر آریا در سال ۲۰۰۰ میلادی توسط آقای سیروس جوکار به همراه سرکار خانم پریسا سرمست  تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را در سال ۱۳۸۳ با باز شدن واردات خودرو در این زمینه آغاز و به صورت تخصصی بر واردات محصولات شرکت تویوتا، متمرکز نمود و با پیشرفت چشمگیر وارد دیگر حوزه ها مانند خدمات و واردات دیگر اقلام شد.تا جایی که هم اکنون یکی از برترین های بازرگانی ایران محسوب می شود. جهانگیر آریا با تاکید بر حفظ کیفیت در تمامی محصولات و خدمات خود، رکورد جدیدی را در رضایت مشتریان به ثبت رسانده و با کشورهای مختلف مانند کویت، عمان، امارات و هند روابط موثر و موفقی برقرار نموده است.  هم اکنون، این شرکت به بزرگترین وارد کننده اتومبیل های تویوتا و لکسوس در ایران شناخته شده است.

اعلام حمایت گروه خانه از گروه توسعه نوسازی خانه سبز

گروه خانه به عنوان یکی از مطرح ترین گروه های فعال در صنعت لوازم خانه و آشپزخانه به عنوان یک برند برتر از گروه توسعه نوسازی خانه سبز در زمینه فعالیت گسترده در نوسازی بافت های فرسوده اعلام حمایت کرد.

گروه خانه در پایگاه اینترنتی اش خود را این چنین معرفی می کند:

هدف گروه خانه خدمت به خانواده هاي ايراني و ارائه راهكارهايي براي بهبود شيوه زندگي است. ما در ابتداي تاسيس، راه اندازی هفت بخش تخصصی را در ماموريت خود تعريف كرده ايم كه هر بخش، گروهي از كالاهاي مورد نياز در خانه را از ميان بهترين كالاهاي جهان عرضه مي دارد. اولين بخش اين گروه يعني ”خانه و آشپزخانه” در آذر ماه سال ۱۳۸۶ و سپس دو بخش “خواب و حمام” و ” خوراكي و آشاميدني” در سال ۱۳۹۰ و بخش “مبلمان و دكوراسيون” در سال ۱۳۹۱ و بخش “نور و روشنايي” در سال ۱۳۹۲ راه اندازی شدند.
گروه خانه جمعاً ۹۱ برند از برترين هاي جهان را در اين مجموعه با بيش از ۳۵ هزار نوع كالا عرضه مي كند. زندگی مدرن در چارچوب شاخص های کیفی در مقیاس جهانی، ما را بر آن داشته است که با تکیه بر شناخت نیاز های خانواده های ایرانی و بررسی بازارهای جهانی دست به گلچین کالاهایی زنیم که در بردارنده مواردی باشند که توجه به آنها برای زندگی در سطح استانداردهای جهانی اجتناب ناپذیر است. آسیب شناسی وجود عناصری چون سرب، کادمیوم و آلومینیوم و آسیب های ناشی از تماس با این مواد ما را به سمتی می برد که با دقتی وافر به برگزیدن کالاهایی بپردازیم که از حیث سلامتی جنس، کمترین شائبه ای را برای خریدار باقی نگذارد. از سویی شناخت سبک و زیبایی شناسی از منظر زندگی مدرن و نیز تنوع سلیقه و نیازهاب جامعه سبب شده است که توجه به سلامتی را بدون در نظر داشتن این نکات ظریف عملی ندانیم و البته این هر دو وقتی در کنار کیفیت بالای کالا می نشیند همه و همه این اطمینان را به خریدار می دهد که برای انتخاب وسایل خانه و آشپزخانه خود به مرکزی فراخوانده شده است که ضمن صرفه جویی در وقت و انرژی، خاطر او را از جهت پیشگیری از آثار سوء شناخته شده برخی از مواد و لزوم پرهیز از آنها، آسوده نماید.