اعلام حمایت شرکت عمران و نوسازی کرمانشاهان از گروه توسعه نوسازی خانه سبز

شرکت عمران و نوسازی کرمانشاهان و مدیریت محترم آن به عنوان یک برند برتر از گروه توسعه نوسازی خانه سبز در زمینه فعالیت گسترده در نوسازی بافت های فرسوده اعلام حمایت کرد. این شرکت در پایگاه اینترنتی خود را چنین معرفی کرده است:

شركت عمران و نوسازي كرمانشاهان در سال ۱۳۵۴ تاسيس و فعاليت هاي خود را در زمينه راهسازي،سازه هاي صنعتي، ساختمان و تاسيسات آغاز نمود. اين شركت تاكنون بيش از ۶۰ پروژه عمراني در سرتاسر كشور عزيزمان را با كيفيت و سرعت مطللوب به اتمام رسانده است. باتوجه به عملكرد مناسب شركت در انجام پروژه ها با رعايت كيفيت، سرعت و نوآوري بارها مورد تشويق مسئولين و كارفرمايان قرار گرفته است.

شركت عمران و نوسازي كرمانشاهان در دو دهه گذشته و بخصوص در سالهاي اخير با در اختيار داشتن نيروي انساني خلاق، كارآمد و متخصص و بهره گيري از آخرين دستاوردهاي مديريتي، دانش و تكنولوژي روز دنيا، همچنين تجربيات فراوان و ارزنده در زمينه هاي مختلف عمراني يكي از چندين شركت بزرگ ساختماني با رتبه يك كشوري و مطرح در سطح منطقه محسوب مي گردد.

شركت عمران و نوسازي كرمانشاهان به مدد نيروي انساني مجرب، تجربيات ارزنده و ماشين آلات مدرن و با تكيه بر كارخانجات اين شركت در بخش توليد سازه هاي هاي فلزي با اتصالات پيچ و مهره اي، درب و پنجره هاي دوجداره و انواع پانل هاي پيش ساخته، با ارائه طرح هاي نو در بخش ساخت و ساز و با رويكرد صنعتي سازي، سبك سازي و بهينه سازي مصرف انرژي، آمادگي اجراي پروژه هاي بزرگ عمراني را در سراسر كشور دارد.

رتبه بندي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور:

  • رتبه ۱ در رشته ابنيه
  • رتبه ۳ در رشته راه و ترابري
  • رتبه ۴ در رشته تاسيسات و تجيهزات
  • رتبه ۵ در رشته آب
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *