مدیرعامل سازمان نوسازی، دبیر ستاد بازآفرینی شهری پایدار کلانشهر تهران شد

شهردار آنلاین – ۱۳۹۴/۰۹/۱۵

به گزارش شهردار آنلاین و به نقل ازروابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، شهردار تهران طی حکمی عبادالله فتح اللهی، مدیرعامل سازمان نوسازی را به سمت «دبیر ستادبازآفرینی شهری پایدار کلانشهر تهران» به منظور ایجاد هماهنگی و مدیریت و بسیج امکانات با تکیه بر ظرفیت های موجود در حوزه مدیریت شهری و نهادهای مرتبط با احیاء، بهسازی و نوسازی بافت فرسوده و ناکارآمد شهر تهران، منصوب کرد.
در این حکم راه اندازی دبیرخانه و تشکیل کمیته های تخصصی ستاد مذکور با نگاه دقیق علمی و متکی بر روحیه خدمت رسانی با رویکرد مدیریت جهادی به منظور ایجاد مدیریت هماهنگ و یکپارچه میان کلیه دستگاه های ذی مدخل در امر نوسازی در جهت تحقق ارتقای کیفیت زندگی شایسته و مطلوب شهروندان ساکن در بافت های فرسوده و ناکارآمد شهر تهران مورد تأکید قرار گرفته است.
گفتنی است تاکنون جلسات متعدد کارشناسی و هماهنگی به منظور ایجاد این دبیرخانه در محل سازمان نوسازی تشکیل شده است و دبیرخانه ستاد بازآفرینی شهری پایدار کلانشهر تهران از چندی پیش رسماً فعالیت خود را آغاز نموده است.
لازم به توضیح است کمیته خدمات زیرساخت، کمیته توسعه فرهنگی و اجتماعی، کمیته توانمندسازی اقتصادی مشارکت های مردمی و کمیته امنیتی حقوقی از جمله کمیته های تخصصی شکل گرفته در ستاد بازآفرینی شهری پایدار کلانشهر تهران هستند.
بر اساس این گزارش کمیته امنیتی حقوقی و همچنین کمیته خدمات زیرساخت نیز فعالیت خود را آغاز نموده اند و مسائل و مشکلات مربوط به نوسازی بافت های فرسوده در مناطق مختلف را بصورت هفتگی و بر اساس اولویت با حضور مدیران و مسئولان ذیربط مورد بررسی و پیگیری قرار می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *