نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای شناسایی بهتر بافت فرسوده محلات باید از کمک شورایاری ها بهره برده شود.

خبرگزاری میزان – ۱۳۹۴/۱۲/۲۸

مرتضی طلایی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت: شورایای ها برای کمک به شهرداری و احیای محلات راه اندازی شده اند و باید نقش ها بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: خوشبختانه طی چند ماه اخیر، اعضای شورای شهر تهران جدی تر به موضوع شورایاری ها ورود پیدا کرده و این فرصت مناسبی است که بتوانیم بیش از پیش با مشکلات محلات آشنا شویم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حضور نمایندگان شورایاری ها در جلسات علنی شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: شورایاران به نوعی همکاران اعضا در شورای شهر تهران به حساب می آیند و اطلاعات آنها از ۳۵۴ محله شهر تهران می تواند در تصمیم گیری های مدیریت شهری نیز تاثیرگذار باشد.

طلایی ادامه داد: یکی از مهم ترین مواردی که مجموعه مدیریت شهری تهران می تواند در آن زمینه از اطلاعات شورایاری ها استفاده کند، جزئیات مرتبط با بافت فرسوده محلات است.

وی در خصوص روند احیای بافت فرسوده شهر تهران اظهارکرد: روند احیای بافت فرسوده شهر تهران قابل قبول نیست و اعتقاد داریم این کار تنها با کمک بخش خصوصی به سرانجام می رسد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: باید امتیازهای بیشتری به بخش خصوصی که حاضر می شود در بافت فرسوده اقدام به ساخت و ساز کند، ارائه شود و از این طریق است که می توانیم به سرمایه گذاری بخش خصوصی در این حوزه امیدوار باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *