ارائه الگوي پيشنهادي براي نماي سازه هاي شهري

خبرگزاری آریا – ۱۳۹۵/۰۳/۰۴

رئيس کميسيون حمل و نقل شوراي شهر تهران گفت که پيشنهاد مي دهم معاونت شهرسازي و کميسيون شهرسازي توامان به شهروندان منطقه ۱۲ الگوهاي نماي ساختمان هايي پيشنهاد دهند تا بر ارزش افزوده املاک نوساز افزوده شود.
به گزارش خبرگزاري آريا، احمد دنيامالي پس از ارائه گزارش شوراياران منطقه ۱۲ در ابتداي دويست و شصت و يکمين جلسه شورا افزود: منطقه ۱۲ يک سري ميراث فرهنگي دارد که همگي ارزشمندند و مردمي. از همين رو بايد روند معماري بناي ساختمان ها بهبود يابند.
وي با اشاره به اينکه در منطقه۱۲ در خيلي از مکان ها بناهايي وجود دارد که برجسته هستند، ادامه داد: يک سري فضاهاي شهري داريم که به طور مرتب يا کاربري هايشان تغيير مي کند يا نوسازي مي شوند يا بارگذاري. از همين رو بهتر است با کمترين هزينه، الگوهاي نمايي تهيه کنيم که ارزش افزوده بالايي به بناها بدهند.
دنيامالي با يادآوري اينکه به طور کلي شرايط مردم در منطقه ۱۲ خوب نيست و اکثر نوسازي ها در قالب بافت فرسوده تنها منجر به باکس هايي مي شود، تصريح کرد: مي توانيم به جاي آنکه براي مردم در زمينه نماي ساختمان ها قانون بگذاريم، الگوهايي به مردم پيشنهاد دهيم تا شاهد تحولاتي در زمينه ساخت نماهاي اين منطقه باشيم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *