جریان زندگی و سلامت آن در شهر، جلوه‌ایست از حضور مستمر و امیدآفرین یکایک شهروندان، منظومه‌ای متعادل، که تمامی اجزا و بخش‌های آن، در همبستگی و همدلی پایدار قرار دارند. بافت‌های فرسوده” در ساحت زندگی شهری، به‌مثابه عضو بیمار، روح شهر را می‌آزارد و لاجرم باید به اصلاحش همت گماشت. “بافت‌های فرسوده” رفتارهای جاری شهر را از روند سالم آن خارج می‌سازد و سلامت روح و استحکام دیگر بافت‌های همنشین و همجوار را تهدید می‌نماید.

“گروه توسعه نوسازی خانه سبز” در حقیقت با محوریت و حمایت برندهای برتر بخش خصوصیشکل گرفته و اعضای گروه با هدف کارآفرینی در توليد مسكن ارزان قيمت شهري در بافتهاي فرسوده و ناپايدار، نگاهي محله محور و تكيه بر استانداردهاي روز مهندسي، با مشارکت همکاران شایسته برندها و مردم گرد يكديگر جمع شده اند. گروه خانه سبز تلاش دارد در این مسیر سایر برندهای برتر را نیز با خود همراه نماید تا روند پیشرفت را تسریع بخشد.

“گروه توسعه نوسازی خانه سبز” با اعتقادی راسخ و اراده‌ای استوار، قصد آن دارد به درمان این عارضه تاریخی بپردازد و بار این بیماری گریبان‌گیر را از دوش زندگی مردم بردارد و زنجیر این اسارت را از دست و بازوی شهروندانی که حق زندگی سالم دارند، برگیرد. آنچه که در شرایط فعلی دست سیاست­گذاران عرصه نوسازی از آن کوتاه مانده است، پتانسیل ورود سرمایه­ گذاران بخش خصوصی (برندهای برتر) به عرصه توسعه نوسازی بافت­های فرسوده است. پتانسیلی که می­تواند در صورت تامین شرایط حضور، وارد این عرصه شده و سرعت کند نوسازی را افزایش چشم‌گیری بخشد. گروه توسعه و نوسازی خانه سبز در این راستا دست همکاری مشترک صاحبان برند را به گرمی فشرده و از آنان برای همراهی در این مسیر دعوت به عمل می آورد.

جهت اعلام آمادگی برای همکاری مشترک با تکمیل فرم مربوطه ما را مطلع فرمایید.